• WTCC Hírek - Hatalmas csaták a nyitó futamon

WTCC Hírek - Hatalmas csaták a nyitó futamon

Készült: 2017.október.29 05:47 Készítette: Super User Kategória: WTCC hírek, Autós Hírek

Rég nem látott csaták voltak az idei WTCC Japán első futamán. A mezőny vizes pályán, de nem a biztonsági autó mögött rajtolhatott el. Norbit ismét kilökték.

Nem kellett sokat várni az első drámáig, hiszen Girolami a 4. körben megforgatta Norbit. Norbi a tökéletes rajt után hiába tudott több helyet feljönni, Girolami a 4. körben megforgatta ami miatt a Magyar pilóta a 12. helyre csúszott vissza. Norbi nem esett kétségbe és a következő körben kívülről támadva, folyamatosan a határon autózva már meg is előzte Coronelt, így ismét egy poziciót javított. Girolami a 6. körben áthajtásos büntetését töltötte miközben a kör végén hatalmas csata közepette Norbi Huffot is megelőzte. A 8. körben Norbi már a 7. helyen terelgette a gyári Hondát. Az utolsó körök is nagy izgalmakat hozott hiszen a csúszós pályán mindenki szeretett volna jobb pozicióba kerülni. Bjork és Esteban Guerrieri minden kanyarban "kilincs a kilincssen" haladva csatáztak a második helyért. Chilton magabiztosan nyerte a Japán nyitófutamot, Norbi a 7. helyen zárt. A hamarosan induló második futam is hatalmas izgalmakat hozhat, így senki ne hagyja ki, főleg, hogy Michelisz Norbi az első rajtkockából fog indulni.

Belépés

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016