Forma-1 Hírek - A Red Bull szerződést bonthat Hartley-val

Brendon Hartley hiába rendelkezik hosszú távú szerződéssel a Red Bullnál, valószínűleg mennie kell az év végén.

Forma-1 Hírek - Magnussent hidegen hagyja, hogy mit beszélnek róla az F1-es pilóták

Kevin Magnussent továbbra sem érdekli az, hogy milyen véleménnyel vannak róla a versenyzők és a rajongók. És ez a Japán Nagydíj után sem változott.

Forma-1 Hírek - Hamilton szerint Schumacher biztos az F1-ben fog landolni

Lewis Hamilton 100%-ban biztos benne, hogy Mick Schumacher, a hétszeres F1-es bajnok fia egy nap bemutatkozik a királykategóriában.

Forma-1 Hírek - 2019-ben ismét szabályváltozások jönnek

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) a 2019-es versenynaptár ratifikálása mellett több módosítást is bejelentett.

Forma-1 Hírek - Ocon, Kubica és Szirotkin küzd meg a Williams utolsó üléséért?

Claire Williams, a Williams főnöke egy nagyon rövid listáról beszélt, amin elmondása szerint Esteban Ocon is rajta szerepel.

Forma-1 Hírek - Egy sikerre van Hamilton Vettel egyéni F1-es rekordjától

Ha Lewis Hamilton ilyen tempóban halad előre, még Ayrton Sennát is megelőzheti. Erre minden esélye megvan, tekintve a formáját és a Mercedes erejét.

Forma-1 Hírek - Ferrari: Olyan domináns autót akarunk, amely megengedi, hogy hibázzunk

A Ferrari csapatfőnöke elmondta, domináns autót akarnak, amellyel akkor sem kerülnek bajba, ha becsúszik néhány egyéni hiba.

Forma-1 Hírek - Ricciardo nem is reménykedett a negyedik helyben

Daniel Ricciardo a 15. rajthelyről nem tudta, mire számíthat, ugyanis a negyedik helyet túl optimistának tartotta.

Forma-1 Hírek - Vettel: gyorsabb voltam, előzni akartam, de Verstappen nem hagyott helyet

Sebastian Vettel szerint minden adott volt ahhoz, hogy sikeresen megelőzze Max Verstappent, de a holland versenyző szokásához híven nem hagyott elég helyet a másik félnek. A négyszeres világbajnok tudja, nagyon nehéz helyzetbe kerültek a címet illetően.

Forma-1 Hírek - Bottas tette a dolgát, és Suzukában is behozta az autót a második helyen

Valtteri Bottas tisztában van vele, hogy az Orosz GP után a Japán Nagydíjon sem harcolhatott a győzelemért, vagyis a finn egyszerűen csak követte a csapattársát.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat Bottas előtt, Vettel csak hatodik

Lewis Hamilton nagyon magabiztosan nyerte meg a 2018-as Japán Nagydíjat, miközben Sebastian Vettel egy újabb erősen kérdéses manővert vállalt be, ezúttal Max Verstappen ellen a harmadik helyért, de az ismét nagyon sokba került számára. Óriási a brit előnye a bajnokságban, és már a közelgő Amerikai Nagydíjon bajnok lehet.

Forma-1 Hírek - Alonso varázsolt Szingapúrban: legjobb a legjobbak mögött a McLarennel

Fernando Alonso egy igen szép eredményt ért el a McLarennel Szingapúrban, legalábbis a körülményekhez képest.

Forma-1 Hírek - Ferrari: Még semmi sincs veszve, harcolni fogunk a végsőkig

Maurizio Arrivabene, a Ferrari csapatfőnöke elmondta, hogy hiába nőtt 40 pontra Hamilton előnye, a maranellói istálló továbbra sem adja fel a küzdelmet.

Forma-1 Hírek - A Mercedes még nem érzi a zsebében a bajnoki címet

A szingapúri Hamilton-győzelem után James Allison és Toto Wolff nyilatkozott. Utóbbi szerint a 40 pontos előny ellenére sem lefutott a bajnoki cím sorsa.

Forma-1 Hírek - Hamilton a Szingapúri Nagydíjat is megnyerte, Vettel nagy bajban a Ferrarival

Lewis Hamilton a szingapúri győzelmével ismét növelte az előnyét a bajnokságban, miközben Sebastian Vettel újabb nagyon fontos pontokat bukott a riválisával szemben. Ez már az a pont lehet, amikor nem a Ferrari kezében van a bajnokság sorsa. 40 pont a hátrány.