WTCC hírek

WTCC hírek - Hivatalos: 2017-ben is marad a Honda a WTCC-ben

A Honda európai motorsport főnöke ma Sanghajba bejelentette, a japán csapat egészen biztosan ott lesz a WTCC 2017-es szezonjában.

WTCC hírek - Norbi a második helyről rajtol a nyitó futamon!

Michelisz Norbert egyedüli hondásként jutott be az első tízbe az időmérőn Sanghajban. A kilencedik helyen végzett, Huff és Monteiro már a Q1-ben elvérzett.

WTCC hírek - Apró javulás az FP1 után

A nyolcadik helyen zárta a második szabadedzést Michelisz Norbert, de a köridejét tekintve sikerült gyorsulnia.

WTCC hírek - Kezdésnek egy negyedik hely

Michelisz Norbert a legjobb hondásként egy negyedik hellyel kezdte meg sanghaji szereplését az első szabadedzésen.

WTCC hírek - Egy nagy név távozik a WTCC-ből

A most 47 éves négyszeres világbajnok Yvan Muller 11 év után visszavonul az autóversenyzéstől. A hivatalos indoklása szerint több időt szeretne tölteni családjával.

WTCC hírek - Végre elmúlt az "izomláz"

WTCC hírek - Végre elmúlt az
    Húsz kilóval könnyebbek leszünk Kínában, mint legutóbb voltunk, de a helyzetünk mégis nehezebbnek tűnik. Azonban pont a Japánban kapott lelki plusznak köszönhetően pozitív hangulatban utaztam Sanghajba!

WTCC hírek - Egy kis Honda és egy kis Citroen rádióforgalom Japánból

Az idei évtől kezdve rádióbeszélgetéseket is bejátszanak a WTCC futamok alatt, és ez igencsak megszínesíti a versenyek közvetítését. A Túraautó Világbajnokságon ugyan nem kötelező az angol nyelv használata, és nem is mindig hallani a sistergéstől a recsegést, de így is jó.

WTCC hírek - A mosoly birodalma

Nemcsak nekem volt fontos ez a győzelem Motegiben, hanem a Hondának is. Most megpróbálom minden pillanatát kiélvezni ennek a sikernek, mert rég éreztem magam ennyire felszabadultnak.

WTCC hírek - Megvan! Norbi rajt-cél győzelmet aratott Japánban

Hazai pályán tarolt a Honda a fordított rajtrácsos Nyitó futamon: három Honda a dobogón, és Michelisz Norbert megszerezte az első futamgyőzelmét a szezonban.

WTCC hírek - Pole a nyitó futamon

A szezon során először szerezte meg a fordított rajtrácsos pole pozíciót Michelisz Norbert, miután a 10. helyen zárta az időmérőt Motegiben.

WTCC hírek - 80kg puttonyt cipelve

Michelisz Norbert valamivel több mint egy tizedet javítani tudott az FP1-es idejéhez képest, és végül a 14. helyen zárta a második szabadedzést Motegiben.

WTCC hírek - Ahol elkezdődött az utazás

Japánban volt az első WTCC-versenyem, Japánban álltam dobogóra először a sorozatban, Japánban vagyok a második legeredményesebb a Hungaroring után és japán autót vezetek…

WTCC hírek - Girolami nagy lehetősége egy TC1-es Volvo S60 volánja mögött

Valóság lett a hetek óta keringő pletykából, a Polestar Cyan Racing ma hivatalos közleményben hozta nyilvánosságra, hogy a soron következő WTCC hétvégén, Motegiben Nestor Girolami veszi át Robert Dahlgren helyét a csapatnál.

WTCC hírek - + 80 kg Japánban a Hondának

Azonos ballasztot kapott hazai versenyére a Honda és a Citroen

WTCC hírek - Újabb változások jöhetnek 2017-től

Hosszú és meddőnek tűnő szájtépés és érvelés után úgy tűnik, végre halló fülekre talált a WTCC-s pilóták kérése: 2017-től több pontot érhet a normál rajtsorrenddel induló Fő Futam, mint a fordított rajtrácsos Nyitó Verseny.