WTCC Hírek - Michelisz a Negyedik helyen zárta a II. futamot! (videóval)

Michelisz Norbert a Zengő Motorsport versenyzője a negyedik helyen végzett a FIA Túraautó-világbajnokság Ausztriában megrendezett második futamán. Az első futammal ellentétben kicsit sem volt unalmas ez a második.

WTCC Hírek - 2014 Race of Austria - 1. futam

Michelisz Norbert, a Zengő Motorsport versenyzője a kilencedik helyen fejezte be a FIA Túraautó-világbajnokság ausztriai első futamát. Sajnos hibázott a négyes kanyarban

8 Proteam Racing 4

WTCC Hírek - Taktikai háború után első sor a második futamon! (videóval)

Életünk eddigi legnagyobb taktikázása után Norbi az első futamon a 9., a másodikon a második helyről indulhat. Ez egyben azt is jelenti, hogy a másodikon a négy Honda az élről rajtol, és onnan indulhat a csata. Az első futam nehezebb lesz.

WTCC Hírek - Csalódás a második edzés

Michelisz 11. lett. Hm, ez rossz hír. „Jó hír”, hogy ezzel az eredménnyel most Norbi volt a leggyengébb hondás, vagyis, Tarquini ötödik helye tarthatja a lelket bennünk. Az az autó tehát képes rá. Mindenki tízen belül volt a márkatársak közül, erre azért nem fogadtunk volna. E tekintetben bíztató a helyzet!

WTCC Hírek - Michelisz Norbi: Nem a mi terepünk

Nem a vonalvezetése miatt szeretem a Salzburgringet, hanem a gyönyörű környezet, a természet közelsége miatt. Ezen a pályán minden a végsebességről szól, lényegében a háromnegyedén csak tövig kell nyomni a gázt – ezért lehetünk itt bajban. A cél ismét „csak” a pontszerzés.

WTCC Hírek - A motorerőé lesz a főszerep

A hétvégén rendezik meg a FIA Túraautó-világbajnokság 9. és 10. fordulóját Ausztriában a Salzburgringen. Michelisz Norbert, a Zengő Motorsport versenyzője a szlovákiai dobogós helynek köszönhetően összetettben feljött a kilencedik helyre és innen várja a folytatást.

WTCC Hírek - Michelisz Norbi: A szezon csak most kezdődik

Jó érzés volt újra felállni a dobogóra, de nem is a harmadik hely volt a legjobb dolog a szlovákiai hétvégében, hanem az, hogy tempóból óriásit léptünk előre a márkatársakhoz képest. Erre a javulásra vártam a szezon elejétől kezdve, és boldog vagyok, hogy eljutottunk idáig.

WTCC Hírek - Michelisz a dobogón (videóval!)

Michelisz Norbert megszerezte első dobogós helyezését a 2014. évi FIA Túraautó-világbajnokság szlovákiai versenyhétvégéjének első fordulóján. Hatalmas viharfelhők gyülekeztek a pálya fölött, mielőtt kinyílt volna a pit lane. A verseny szervezői egyértelműen esős versenyre írták ki a futamot, melyen az orosz Kozlovszky nem tudott elindulni, a pit laneről sem, technikai okok miatt.

WTCC Hírek - Michelisz Norbi a szlovákiaringről

Tavaly a Slovakia Ringen sikerült először dobogóra állnom a szezonban, és most bízom benne, ez idén sem alakul másképpen, ha már a Hungaroringen nem tudtam az első háromba kerülni, amit annyira szerettem volna. Tehát 2014-ben először mondom ki egy versenyhétvége előtt: a dobogó a cél!

WTCC Hírek - Újra a legjobbak között!

Van ennek a hétvégének egy íve: szépen építkeztünk az edzések alatt, nagyon erős időket tudott futni Norbi az időmérőn és elérte az egyik célját: ő lett a legjobb hondás.

WTCC Hírek - Óriási szurkolótábor szurkolt Michelisz Norbinak!

Ismét egy jó Hungaroringi versenynap mögött állunk. A Zengő motorsport és Michelisz Norbi ismét megmutatta a szurkolóknak, hogy van mit keresniük a WTCC mezőnyében. A tegnapi nap végig a Zengő Motorsport mellett voltam, hogy megnézzem, mit is élhetnek át egy versenynapon, a magyarországi Hungaroringen.

WTCC Hírek - Michelisz Norbi először a hatodik, majd a tizedik helyen zárt a Hungaroringen

Norbi egy szenzációs hatodik hellyel lepte meg a közönséget az első futamon, a másodikon a tizedik lett. Szerencsétlenül alakult az időmérő, de, hogy a 100. futamot itthon, Veletek ünnepelhettük, az minden eddig szerencsétlenséget némileg elhalványít.

WTCC Hírek - Egyenesen Michelisz boxából: " Ez nem Kochi-san!"

Nincsenek szavak! Vagy ha vannak, akkor nem lehet ide leírni azokat. A 12. helyről indul Michelisz mind a két hazai futamon, mivel egy kerékvető támadásakor elgörbült az egyik lengőkar, ami fémet csak nyomokban tartalmazhat. A harmadik idővel jutott tovább a Q2-be!!! Top 5 idő ment el, a kezünkben volt a bravúr, láthattátok! Ettől még remek futam lesz holnap, csak éljük meg, mert most felrobbanunk!
    <<  21 22 23 24 25 [2627 28 29 30  >>
    Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fenntartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2018